Mēs esam Tava svētku sajūta!

Mūsu komanda gaidīja Tavu apciemojumu! 

Mani sauc Inese un esmu zīmola 'Svētku Sajūtas' radītāja. Sen vai ne tik sen, bet esam aktīvā darbībā jau vairāk kā 5 gadus. Pēc gadiem vēl bērnu dārznieki, bet sajūtās jūtamies lielāki, šķiet esam izauguši, bet vēlamies vēl pieaugt.

Kopš vien sevi atceros, man patikušas radošas lietas. Ilgu laiku mana ikdiena pagāja dekorējot jūsu skaistākos svētkus - kāzas, dzimšanas dienas svinības un komerciālus pasākumus teju 15 gadus. Tomēr lielāku prieku un piepildījumu radīja šūšanas darbi un dizaina lietas bērnistabām.

Vēl atceros pašus pirmsākumus, kad diegotās bumbas žuva pa visu dzīvokli, audumu baķi bija novietoti dēla istabā un darba stundas ieilga līdz pat rītam. Bet tagad jau sava superkomanda, kurā esam 3 darbinieki, darbnīca un interneta veikals! 

Varu lepoties, ka visi dizaini ir mūsu pašu un klientu radīti. Jūs arī esiet mūsu iedvesmotāji! Katra detaļa, krāsa, krāsu kombinācija tiek rūpīgi saskaņota. Nereti, lai izveidotu ideālo dizainu, paiet gana liels laika posms.

Produkti tiek radīti no dabīgiem materiāliem, kuriem ir OEKO-TEX sertifikāts, kas ir visā pasaulē saskaņota, neatkarīga testēšanas un sertifikācijas sistēma. 

Vairāk informācijas iegūsi, apskatot oficiālo mājaslapu - www.oeko-tex.com

100% rūpīgs roku darbs

Katra detaļa ir 100% roku darbs! Katra vīle, cilpiņa un pat logo birka tiek piešūta ar rokām! Nekas nav masu produkcija!

Individuāli dizaini

Esam atvērti katrai Jūsu idejai un tās realizēšanai!

Ja nepieciešama individuāla konsultācija vai ieteikumi, mēs esam īstā komanda, kas realizēs un palīdzēs izvēlēties piemērotāko audumu, krāsu/toņu kombināciju, aksesuārus vai pat izveidot ko nebijušu.

Ko mēs ražojam?

Katrs no vecākiem vēlas nodrošināt saviem bērniem vislabākos apstākļus, lai bērnistaba būtu drošākā un labākā vieta, kur tiem spēlēties, atpūsties un mācīties! Bet kā to realizēt? Pavisam vienkārši!

Vislabākais veids ir to aprīkot ar interesantiem un pievilcīgiem aksesuāriem un noderīgām lietām, kas rada jauku atmosfēru un veicina iztēli un radošumu. Perfekts produkts, kas atbilst gan vecāku, gan viņu bērnu kritērijiem ir bērnu telts / vigvams. Šī būs īpaša vieta Jūsu bērnam, kur paslēpties, palasīt grāmatu, fantazēt, nobaudīt savu gardāko našķi, vienkārši atpūsties vai pat nosnausties un izsapņot kādu sapnīti! Šī noteikti būs iecienītākā vieta klusuma baudīšanai, rotaļām, sarunām ar draugiem un bērns varēs teikt: "TĀ IR MANA MĀJA!".

Kādam vecumam paredzētas dizaina teltis?

Visbiežāk tās izvēlas uz pirmo dzimšanas dienu, tātad no 1 gada līdz pat ...  jā, jā, pat pieaugušie labprāt mēdz tajās dzīvoties kopā ar bērniem! Bērnu telts ir ideāla vieta, kur spēlēties - cel lego pilis, rīko pēcpusdienas tējas pauzes lellēm, ierīko autostāvvietu iemīļotākajām automašīnām vai slepenu piknika vietu draugiem!

Neaizmirsti, ka vigvams būs brīnišķīgs dizaina elements istabai, kuru iespējams papildināt ar dekoratīvajiem spilveniem, karodziņu virtenēm, mantu groziem un ne tikai... to viegli iespējams pārvietot, ja plānojiet dārza svētkus vai tematisku foto sesiju.

Katrs dizains ir aprīkots ar telts stabilizatoru, kas nodrošinās vigvama stabilitāti pat aktīvu rotaļu laikā un tā forma paliks nemainīga! Tipi telts ir viegli saliekama un glabājama.

Katrs mūsu dizains ir rūpīgi izstrādāts no idejas un dizaina līdz gatavam produktam. Ar lepnumu varam teikt, ka tas ir 100% roku darbs un ražots Latvijā, Jelgavā!

Par ko mēs iestājamies?

Esam par noturīgām vērtībām kā kvalitāte, individuāla pieeja personalizētiem pasūtījumiem,  tūlītēja komunikācija, droša norēķinu sistēma, ātra piegāde un pārliecība par to, kas ir ĪSTA SVĒTKU SAJŪTA!

Tikai uz priekšu, uz augšu un tālāk!